O nás

Jsme koupelnoví specialisté již od roku 1995. Naše čtyři pobočky obsouží denně stovky spokojených zákazníků. Věříme v osobní přístup a světu koupelen a obkladům věnujeme maximum. Těšíme se na spolupráci.

Koupelny od nás - zkušenost, profesionalita, dobrá cena

Přinášíme Vám nové trendy a širokou paletu produktů ve všech cenových hladinách. Na trhu s koupelnami působíme již 15 let a zaznamenali jsme, že specializace výstavby bytů a rodinných domů vykazuje progresivní rozvoj stejně jako jiné prvky bydlení, např. podlahová topení, plastová okna, elektronizace a digitalizace osvětlení a ovládání zařizovacích předmětů a zavírání výplní otvorů, vlastní osvětlovací tělesa, atp.

Kromě nových technologií ve výrobě keramických obkladů a dlažeb včetně jejich designu a nových stále modernějších požadavků našich zákazníků dbáme především na to, abychom každou koupelnu společně s nimi tvořili jako ucelenou koncepci, kde jednotlivé prvky jsou funkčně a designově propojené.

Producenti koupelnového vybavení na tento trend reagují přizpůsobením konečné podoby jednotlivých výrobků (van, baterií, koupelnového nábytku a doplňků, umyvadel, sprchových koutů, ale třeba i praček, obkladů a dlažeb) a komponují je stále častěji do konkrétní, co nejjednodušší designové linie.

Umíme najít optimální řešení "na míru". V nabídce máme zboží od nejlevnějších řešení po luxusní položky. Vaše vysněná koupelna je blízko, přijďte k nám, najdeme společně řešení.

Služby

Využijte našich letitých zkušeností v oblasti dovozu a prodeje obkladů a dlažeb a koupelnového vybavení. Náš profesionální, vyškolený a vstřícný personál Vám pomůže lépe se zorientovat při výběru a zařizování koupelny.

Proč právě koupelnu od nás?

• 15 let zkušeností na trhu
• Skvělé ceny
• Široký sortiment
• Přímý dovoz zboží od zahraničních i tuzemských dodavatelů

Přijďte za námi

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na naše prodejny, přijďte se podívat na vystavené zboží a pohovořte o svých představách s našimi prodejci a designéry. Věříme, že budete s našimi službami maximálně spokojeni.