náš tip

Malatya

Mramor jako stavební materiál se používá již od starověku, byl a je symbolem tradičního vytříbeného vkusu a luxusu. Koupelna MALATYA, jejímž základem je leštěný obklad s kresbou temně hnědého mramoru v extra velkém formátu 120x240 cm, zaujme jistě každého, kdo se rád obklopuje nejvyšší kvalitou.
Upravit Malatya

Vyberte si kompomenty tak jak budou vyhovovat vaší dispozici koupelny. Každý koncept pro Vás pečlivě připravují naši návrháři tak, aby prvky fungovaly společně jak po stránce designu tak i funkčnosti. Všechny produkty nalezente v našem katalogu i samostatně.

Vyberte Obklady na stěnu (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Dlažba na podlahu (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte WC (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Bidet (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Umyvadlová baterie (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Bidetová baterie (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Otopný žebřík (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Deska pod umyvadlo (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Odtokový žlab (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Sprchová baterie (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Sprchový kout (Celkem možností: 1)
-
+
Vyberte Sprchový set (Celkem možností: 1)
-
+

Vaše konfigurace pro koncept Malatya

Souhrn

    450,00 Kč / ks

    Koupelna je místem očisty, ale také relaxace těla i mysli. Voda padající ze stropní hlavové sprchy v otevřeném sprchovém koutě odplaví stres a vrátí tělu energii. Temný odstín leštěného mramoru je rozjasněn bodovým osvětlením v kombinaci s LED pásky a prostor působí vznešeně, ušlechtile a luxusně. V koupelně se nenachází žádná horizontální spára, protože obklad je v extra velkém formátu 120x240 cm, takže jedna dlaždice vyplňuje celý prostor od podlahy až ke stropu. Tento extra velký formát je ideální samozřejmě do větších interiérů, ale nemusíme se ho bát ani do malých prostor.
    Napište svou recenzi
    Napište recenzi pro: Malatya